free html site maker

Dlaczego warto zacząć
naukę z ABC TENIS Lublin?

Lista korzyści wynikających z uprawiania tenisa jest długa. Począwszy od poprawy kondycji fizycznej i wytrzymałości organizmu, przez kształtowanie charakteru aż po dobry sposób na spędzenie wolnego czasu. Decydując się na treningi w ABC TENIS Lublin wybierają Państwo naukę z wykorzystaniem najnowszych pomocy trenerskich pod okiem instruktora tenisa z licencją Polskiego Związku Tenisowego. Zajęcia są prowadzone na nowoczesnych kortach KUL wraz z pełnym zapleczem socjalnym.

Treningi tenisa indywidualne dla dzieci, młodzieży i dorosłych są prowadzone przez cały rok. Jeśli chodzi o zajęcia grupowe w ramach szkółki tenisowej Lublin, to odbywają się one w okresie trwania roku szkolnego. Terminy treningów zawsze staramy się ułożyć w sposób dogodny dla Klientów.

Treningi tenisa dostosowane do wieku i poziomu

Zarówno w przypadku treningów indywidualnych, jak i grupowych zajęcia dostosowujemy do poziomu i możliwości fizycznych uczestników. Treningi dla dzieci są zgodne z założeniami programu „Tenis10”. Program ten ułatwia naukę gry w tenisa dzieci poprzez wykorzystanie miękkich i wolniejszych piłek, mniejszych i lżejszych rakiet, niższych siatek i pomniejszonych kortów. Podczas prowadzonych zajęć korzystamy z ciekawych rozwiązań w postaci pomocy trenerskich, takich jak: rakiety do ćwiczenia centrycznych uderzeń, stabilizacji ruchu i przyspieszenia ręki, urządzenia TOPSPIN PRO służące do ćwiczenia nadawania rotacji piłce czy sprzętu koordynacyjnego.

Instruktor tenisa Lublin, czyli kto prowadzi zajęcia?

Marcin Michalewski - instruktor tenisa z licencją Polskiego Związku Tenisowego, która jest potwiedzona na stronie Licencjonowanych Trenerów Tenisa. Jeśli chodzi o doświadczenie na korcie, to jako dziecko trenowałem i rywalizowałem w turniejach PZT do 12 roku życia. Później w turniejach uczestniczyłem już jako amator. Od 2016 roku posiadam licencję instruktora tenisa, wydaną przez Polskie Stowarzyszenie Trenerów Tenisa.

Cennik treningów indywidualnych i grupowych dostępny TUTAJ.

Szczegółowe informacje na temat szkółki tenisa dla dzieci TUTAJ.

Do zobaczenia na korcie!
Marcin Michalewski
Adres

ABC TENIS Lublin

Kontakt

E-mail: biuro@abctenis.pl
Telefon: +48 513 296 793