free html site maker

Nauka gry w tenisa
cennik treningów indywidualnych i grupowych

ABC TENIS Lublin oferuje naukę gry w tenisa dla dzieci, młodzieży i dorosłych na różnym poziomie zaawansowania. Prowadzimy zarówno treningi indywidualne, jak i grupowe. W czasie trwania roku szkolnego zajęcia dla najmłodszych prowadzone są w formie szkółki tenisowej w kilkuosobowych grupach. Poniżej prezentujemy cennik na sezon letni oraz sezon zimowy.

Jeśli chodzi o naukę gry w tenisa w Lublinie dla dorosłych, to rekomendujemy zajęcia indywidualne. Jest to najbardziej efektywna forma treningu, dajaca możliwość szybkiej nauki podstaw, a następnie rozwijanie tenisowych umiejętności. Zajęcia indywidualne są prowadzone również dla dzieci. W ich przypadku polecamy również treningi grupowe, które łączą naukę z dobrą zabawą wśród rówieśników.

Zarówno w okresie letnim, jak i zimowym treningi są prowadzone na nowoczesnych kortach KUL z pełnym zapleczem socjalnym, zlokalizowanych przy ul. Konstantynów 1K (w pobliżu Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego). Obiekt ten posiada korty o nawierzchni typu „sztuczna trawa“ i doskonale sprawdza się podczas gry w tenisa latem (boczne sektory kortów są rozsuwane), jak również zimą. Istnieje możliwość gry na innych kortach po wcześniejszym ustaleniu szczegółów**.

TRENINGI TENISA LUBLIN - CENNIK LETNI 2019

Trening indywidualny - 90 zł/h*
Trening w grupie 2-os. - 50 zł/os.
Trening w grupie 3-os. - 45 zł/os.
Trening w grupie 4-6-os. - 35 zł/os.

Cennik letni obowiązuje od 1 maja 2019 r. do 31 sierpnia 2019 r. W cenę wliczone jest wypożyczenie rakiety na czas trwania zajęć.

TRENINGI TENISA LUBLIN - CENNIK ZIMOWY 2019/2020

Trening indywidualny - 110 zł/h*
Trening w grupie 2-os. - 60 zł/os.
Trening w grupie 3-os. - 45 zł/os.
Trening w grupie 4-6-os. - 35 zł/os.

Cennik zimowy obowiązuje od dnia 1 września 2019 r. do 30 kwietnia 2020 r. W cenę wliczone jest wypożyczenie rakiety na czas trwania zajęć.

Zapisy i informacje dotyczące dostępnych terminów: 513-296-793, e-mail: biuro@abctenis.pl. Więcej na temat szkółki tenisowej dla dzieci znajdą Państwo TUTAJ. Informacje na temat promocji i oferty specjalne są publikowane na naszym profilu na Facebooku - zapraszamy!

* - godzina tj. 60 minut.
** - w przypadku gry na innych kortach ceny mogą ulec zmianie.
Adres

ABC TENIS Lublin

Kontakt

E-mail: biuro@abctenis.pl
Telefon: +48 513 296 793