best web site builder

Szkółka
tenisowa Lublin
zapisy na sezon 2018/2019

Szkółka tenisowa ABC TENIS Lublin, to nauka gry w tenisa dla dzieci i młodzieży na różnym poziomie zaawansowania. W ramach szkółki tenisowej prowadzimy zajęcia grupowe dla dzieci od 6-go roku życia. Treningi będą odbywały się na nowoczesnych kortach KUL przy ul. Konstantynów 1K w Lublinie. Aktualnie przyjmujemy zapisy na sezon 2018/2019, który rozpocznie się 1 października br.

W zależności od liczby zgłoszeń planujemy stworzyć grupy podzielone według poziomu i wieku. Treningi każdej grupy będą dostosowane do założeń programu „Tenis10”, będącej częścią ogólnoświatowej inicjatywy „Play and Stay”. Program ten ułatwia naukę gry w tenisa dzieci poprzez wykorzystanie miękkich i wolniejszych piłek, mniejszych i lżejszych rakiet, niższych siatek oraz pomniejszonych kortów.

Szkoła tenisa ABC TENIS Lublin – planowany podział grup:
poziom czerwony (6-7 lat),
poziom pomarańczowy (8-9 lat),
poziom zielony (10-12 lat).

Treningi będą prowadzone z wykorzystaniem różnego rodzaju pomocy trenerskich, które nie tylko ułatwiają naukę gry, ale również uatrakcyjniają zajęcia. Obowiązują piłki z serii PLAY&STAY, rekomendowane przez międzynarodową federację ITF. Dla najmłodszych będą to piłki Stage 3 (czerwone) - o 75% wolniejsze od standardowych, dla kolejnej grupy wiekowej Stage 2 (pomarańczowe) - o 50% wolniejsze, a dla grupy wiekowej 10-12 lat piłki Stage 1 (zielone) - 25% wolniejsze.

Starsze osoby – młodzież i dorosłych również zapraszamy na treningi grupowe. Terminy wszystkich zajęć cyklicznych będą ustalane po wcześniejszym uzgodnieniu z zainteresowanymi. Treningi będą odbywały się na nowoczesnym obiekcie KUL z pełnym zapleczem socjalnym, zlokalizowanym przy ul. Konstantynów 1K.

Aktualny cennik treningów w ramach szkółki tenisowej ABC TENIS Lublin znajdą Państwo TUTAJ. W cenę wliczone jest wypożyczenie rakiety na czas trwania zajęć.

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNY TRENING OTWARTY DLA DZIECI, który odbędzie się w drugiej połowie września. O dokładnym terminie poinformujemy za pośrednictwem naszego profilu na platformie Facebook.

Zapisy przyjmujemy pod numerem tel. 513-296-793 oraz mailowo: biuro@abctenis.pl.
Adres

ABC TENIS Lublin

Kontakt

E-mail: biuro@abctenis.pl
Telefon: +48 513 296 793