free html site maker

Szkółka tenisowa Lublin
zapisy na sezon 2019/2020

Szkółka tenisowa ABC TENIS Lublin, to nauka gry w tenisa dla dzieci i młodzieży na różnym poziomie zaawansowania. W ramach szkółki tenisowej zajęcia grupowe dla dzieci od 6-go roku życia są prowadzone przez instruktora tenisa z licencją Polskiego Związku Tenisowego. Treningi będą odbywały się na nowoczesnych kortach KUL przy ul. Konstantynów 1K w Lublinie. Aktualnie przyjmujemy zapisy na sezon 2019/2020.

W zależności od liczby zgłoszeń planujemy stworzyć grupy podzielone według poziomu i wieku. Treningi każdej grupy są dostosowane do założeń programu „Tenis10”, będącej częścią ogólnoświatowej inicjatywy „Play and Stay”. Program ten ułatwia naukę gry w tenisa dzieci poprzez wykorzystanie miękkich i wolniejszych piłek, mniejszych i lżejszych rakiet, niższych siatek oraz pomniejszonych kortów.

Treningi są prowadzone z wykorzystaniem różnego rodzaju pomocy trenerskich, które nie tylko ułatwiają naukę gry, ale również uatrakcyjniają zajęcia. Obowiązują piłki z serii PLAY&STAY, rekomendowane przez międzynarodową federację ITF. Dla najmłodszych będą to piłki Stage 3 (czerwone) - o 75% wolniejsze od standardowych, dla kolejnej grupy wiekowej Stage 2 (pomarańczowe) - o 50% wolniejsze, a dla grupy wiekowej 10-12 lat piłki Stage 1 (zielone) - 25% wolniejsze.

SZKÓŁKA TENISOWA ABC TENIS LUBLIN - CENNIK

Trening w grupie 2-os. - 60 zł/os.
Trening w grupie 3-os. - 45 zł/os.
Trening w grupie 4-6-os. - 35 zł/os.

Zapisy przyjmujemy pod numerem tel. 513-296-793 oraz mailowo: biuro@abctenis.pl.
Adres

ABC TENIS Lublin

Kontakt

E-mail: biuro@abctenis.pl
Telefon: +48 513 296 793