free html site maker

Nowe miejsce, nowe zasady.
Wracamy do treningów!

Po dwóch miesiącach przerwy spowodowanej epidemią koronawirusa i wprowadzonymi restrykcjami, w maju wracamy do treningów! W związku z panującą sytuacją i chęcią zapewnienia możliwie jak największego bezpieczeństwa uczestnikom zajęć, będą się one odbywały w oparciu o specjalne zasady. W sezonie letnim gramy na otwartych kortach ziemnych Centrum Kultury Fizycznej UMCS w Lublinie przy ul. Langiewicza oraz na krytych kortach KUL przy ul. Konstantynów 1K.

Nauka gry w tenisa w czasach COVID-19 - informacje

Polski Związek Tenisowy opublikował procedury dla obiektów tenisowych i graczy, jakie mają obowiązywać podczas pandemii COVID-19. Są one dostępne TUTAJ. Dostosowując się do nich postanowiliśmy wprowadzić szereg nowych zasad, jakie będą obowiązywały do odwołania. Przede wszystkim rezygnujemy z prowadzenia zajęć w grupach liczących więcej niż dwie osoby (wyjątek mogą stanowić tzw. treningi rodzinne). Zainteresowanym, którzy do tej pory uczestniczyli w zajęciach w większych grupach proponujemy treningi indywidualne lub w grupach 2-osobowych.

Każda jednostka treningowa (jeden trening) trwa 55 minut. Pozwoli to na stworzenie kilkuminutowej strefy buforowej między zakończeniem zajęć, a pojawieniem się na korcie kolejnych uczestników treningu oraz da czas na dezynfekcję niezbędnego wyposażenia. Z tego względu prosimy o wchodzenie na kort nie wcześniej niż o wyznaczonej godzinie. Osoby wchodzące i opuszczające kort proszone są o dezynfekcję rąk przy użyciu udostępnianego płynu do dezynfekcji. Uczestnicy treningów powinni korzystać z oddzielnych - ustawionych w odległości min. 5 metrów - ławek i krzeseł. Zalecamy przychodzenie na kort w stroju sportowym. W czasie trwania zajęć do zbierania piłek należy używać udostępnionych tub.

Treningi tenisa w Lublinie - gramy na kortach krytych i otwartych

Wsłuchując się w prośby wielu osób związanych z możliwością odbywania treningów na korcie otwartym, w tym sezonie letnim - oprócz krytych kortów KUL - będziemy grali również na otwartych ziemnych kortach Centrum Kultury Fizycznej UMCS w Lublinie przy ul. Langiewicza. Dobrze przygotowany obiekt i miłe okoliczności przyrody sprawiają, że jest to miejsce, które powinno przypaść Państwu do gustu. Z uwagi na nawierzchnię kortu ("mączka ceglana") wskazane jest posiadanie obuwia tenisowego, najlepiej przystosowanego do tego typu nawierzchni. W przypadku chęci uzyskania szczegółowych informacji lub rezerwacji treningu prosimy o kontakt: 513-296-793 lub biuro@abctenis.pl. Aktualny cennik zajęć jest dostępny TUTAJ.

Mamy nadzieję, że wprowadzone nowe zasady przyczynią się do poprawy naszego bezpieczeństwa i komfortu podczas zajęć. Jednocześnie liczymy na Państwa zrozumienie. Nowa rzeczywistość wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia.

Do zobaczenia na korcie!
Adres

ABC TENIS Lublin

Kontakt

E-mail: biuro@abctenis.pl
Telefon: +48 513 296 793